16. Kolo HC Košice s.r.o – HC Slovan Bratislava, a.s. 4:5 sn (3:1,0:3,1:0-0:0)

Po sobotňajšej kanonáde 9:1 na košickom ľade, dnes Juniori vybojovali v Steel Aréne dva body. Zápas sa po 60.minútach skončil 4:4, belasým vyšla druhá tretina,  v ktorej otočili zápas z 1:3 na 4:3! V poslednej tretine sa presadili iba domáci, zápas pre Slovan rozhodol premeneným trestným strieľaním Tibenský.

Góly a asistencie: 6. Markuš, 14. Borecký (Markuš), 14. Schnelly, 52. Zikmund (Borecký, Dolgoš) – 10. Kollar (Kundrát, Krajč), 23. Bednarič (Brodek), 35. Halama (Tibenský, Bílik), 37. Mikšík (Takáč), 65. TIbenský

HC Košice: Rusňák – Dolgoš, Hreha, Pribula, Michalčin, Grega – Kaszonyi, Schnelly, Socha – Vrábeľ, Mikula, Drábik – Gashi, S. Hrivňák, Halász – Borecký. Markuš, Zikmund.

HC Slovan Bratislava: Kožiak – Bilík, Ficel, Gula, Kuzmín, Pokorný, Vidovič, Mihňák – Tibenský, Halama, Škoda – Šimonič, Laššo, Brodek – Krajč, Kundrát, Kollar – Bednarič, Mikšík, Takáč.

Rozhodca: Jura – Bogdaň, Jobbágy