Marec na hokejkách juniorov Slovana

By  |  0 Komentárov


Marec priniesol Slovanistom viaceré pozitívne správy, či úspechy. Niektorým zástupcom belasej rodiny sa však nedarilo podľa predstáv. Viacerí začali s ich jarnou časťou súťaže.

ŠK Slovan

Futbalisti Slovana spadajú do kategórie, ktorá sa v marci nemôže príliš pochváliť. Po dobrom vstupe do ligy, prišli vystúpenia, počas ktorých Slovan strácal body. Zasekol sa aj strelecky, čoho výsledkom sú v štyroch dueloch strelené tri góly, či bodový zisk 7 bodov. Navyše prehra s Myjavou 0:1 znamenala ukončenie dlhej série bez prehry, ktorá trvala od zápasu so Žilinou z 12.9.2015. Vďaka týmto skutočnostiam si belasí skomplikovali boj o titul, nakoľko AS Trenčín má aktuálne deväťbodový náskok. V Slovnaft cupe Slovan až po penaltovom rozstrele vyradil Senicu.

DSC03690

ŠK Slovan juniori

Na rozdiel od A-mužstva, juniori zvládli posledné zápasy v základnej časti. Podarilo sa im postúpiť do nadstavbovej skupiny, kde si zmerajú sily s mužstvami z Východu. Pozornosťou zaujal iba 17-ročný Kevin Kele, ktorý odohral svoje prvé zápasy v mužskom futbale. Na jeseň pôsobil v doraste.

12596384_1065276980200999_278810987_n

HC Slovan 

Hokejisti Slovana majú po sezóne, viacerí si užívajú zaslúžené dovolenky, iní sa zapojili do prípravných kempov pred Majstrovstvami sveta. Manažment Slovana sa dohodol s viacerými hráčmi na nových zmluvách, s ďalšími rokuje. Naopak, je isté, že Kašpar a Barker v Bratislave pokračovať nebudú. V marci podpísali nové zmluvy títo hráči: Švarný, Šťastný, Viedenský, Skalický a Jeglič. Spolu s nimi bude v Slovane pokračovať aj tréner Říha.

DSC_2768

Juniori Slovana

Slovanisti sa dostali do finále, kde sa stretli s Duklou Trenčín.  Cesta doň však nebola ľahká. Postupne vyradili Nitru, na ktorú im stačili tri zápasy. V semifinále zviedli päťzápasový boj s Banskou Bystricou, ktorú vyradili 3:2 v sérii. V spomínanom finále s Duklou Trenčín ani raz v zápasoch neprehrávali. Hrdinom finálovej série, ktorú Slovan vyhral 3:1 bol brankár Pavlas.

HC_Slovan_ACT2932

HBT Slovan

Podobne ako A-mužstvu Slovan, ani hokejbalistom HBT vystúpenia v marci príliš nevyšli. Z piatich zápasov tri prehral, čím poklesol v ligovej tabuľke. Svojich fanúšikov sa snažil udobriť presvedčivými výhrami 6:0 nad Gajarmi či 13:0 nad Citrusiu.

BK Slovan

Basketbalistky Slovana si ustrážili v súbojoch Banskou Bystricou a najmä s Popradom piatu priečku po základnej časti. V play-off  narazili na Šamorín, ktorému v oboch zápasoch podľahli, čím sa pre nich vyraďovacia časť skončila.

rcs

1.RC Slovan 

Rugbisti odštartovali svoju jarnú časť víťazstvom v „pätnástkovom“ rugby, keď sa im podarilo vyhrať v Trnave 34:19. V tomto stretnutí pokrstili svoje nové dresy.

Ženy a juniorky Slovana

Tak ako, ženám aj juniorkám jarné zápasy v lige vyšli. Už menej sa im darilo v príprave, ale generálku na ňu zvládli.  Na lavičke žien prišlo k zmene, keď  trénerku Katarínu Paxnerovú nahradil Martin Masaryk.

Tím mesiaca: HC Slovan Bratislava juniori

Hviezdy mesiaca:  brankár HC Slovan Christián Pavlas

Zápasy mesiaca: finále extraligy Junirov, výhra rugbistov v Trnave či kanonáda HBT pomerom 13:0 nad Citrusiou

Gól mesiaca:  sa podaril Slovanistke Lenke Kopčovej

Prekvapenie mesiaca:

pozitívne – zisk titulu majstra hokejistov Slovan.

negatívne – koncovka futbalistov Slovana

Prepadák mesiaca: hra futbalistov Slovana, vďaka ktorej im Trenčín odskočil na rozdiel 9 bodov.

ŠK Slovan Bratislava 2-2-1  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 3:2

HBT Slovan 2-3  (legenda: výhra-prehra), skóre 28:16

BK Slovan 1-0-5  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 378:413

Juniori HC Slovan 9-0-0-2  (legenda: výhra – výhra po predĺžení alebo nájazdoch – prehra po predĺžení alebo nájazdoch- prehra), skóre 36:20

1.RC Slovan 1-0-0 (legenda: výhra – remíza – prehra) skóre 34:19

ŠK Slovan juniori: 3-0-1 (legenda: výhra – remíza – prehra) 5:2

Ženy Slovana  2-0-0 (legenda: výhra – remíza – prehra) skóre  9:2

Juniorky Slovana 1-0-1 (legenda: výhra – remíza – prehra) skóre 9:1

Foto: starline.sk a archív Kevin Kele a 1.RC Slovan.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011