Mladšie žiačky Slovana získali na Praga Cupe bronz

By  |  0 Komentárov


Výber hráčok ŠK Slovan Bratislava do 12 rokov v nedeľu na halovom Praga Cupe v konkurencii siedmich elitných družstiev z Českej republiky vybojoval bronzové medaily a nadviazal tak na sobotňajší strieborný úspech našich futbalistiek v kategórii do 14 rokov. Belasá kapitánka Simona Vaculová bola navyše vyhlásená za najlepšiu hráčku celého turnaja. Náš tím bol posilnený o Leu Kozubovú z bratislavského NŠK, ktorú si tréneri vyžiadali na skúšku. Zatiaľ čo belasé staršie žiačky sa na turnaji v pražskej hale Štěrboholy predstavili už tretíkrát, pre mladšie to bola ich premiéra. Jednotlivé tímy Slovana tak na Praga Cupe štartovali spolu už štyrikrát a vo všetkých štyroch prípadoch odišli s medailou (raz zlato, raz striebro a dvakrát bronz).

Šéftréner ženského futbalu Slovana Bratislava Martin Masaryk sa na Praga Cupe mladších žiačok zároveň zúčastnil besedy, keď spolu s českou rozhodkyňou a trénerkou Eliškou Machovou prednášal hráčkam zúčastnených klubov svoje poznatky o futbale.

Káder Slovana Bratislava na Praga Cupe 2019: Zuzana Glézlová, Ema Gálová – Diana Ivanová, Dominika Gondová, Dominika Blažeková, Simona Vaculová (C), Sofia Horváthová, Lea Kozubová, Linda Snopková, Viktoria Riegel.

VÝSLEDKY SLOVANA NA TURNAJI:

ŠK Slovan Bratislava – 1. FC Slovácko        2:0

ŠK Slovan Bratislava – FC Hradec Králové  2:3

ŠK Slovan Bratislava – FC Viktoria Plzeň    3:1

ŠK Slovan Bratislava – AC Sparta Praha      0:6

ŠK Slovan Bratislava – Lokomotiva Brno H. H.       3:2

ŠK Slovan Bratislava – FK Dukla Praha       4:0

ŠK Slovan Bratislava – SK Slavia Praha       0:3

Konečné poradie turnaja: 1. Slavia Praha, 2. Sparta Praha, 3. Slovan Bratislava, 4. Plzeň, 5. Dukla Praha, 6. Lokomotiva Brno, 7. Slovácko, 8. Hradec Králové.


Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.