Návrat stratených synov, na lane aj zvučné meno

By  |  0 Komentárov


Tak ako vedenie Slovana sľúbilo, manažment skutočne pracuje na posilnení kádra zvučnými menami. Do bránky prišiel Jakub Štěpánek, 31-ročný rodák zo Vsetína. Český reprezentant, držiteľ titulu majstra sveta, odchytal v KHL necelé tri sezóny v „milionárskom“ Petrohrade, potom pôsobil v Čerepovci a Leve Praha.  Vlaňajšiu sezónu dokončil vo fínskom Lukko Rauma.

Na zmluve by sa mali čoskoro dohodnúť aj Lukáš Kašpar a Radek Smoleňák.  Obaja by mali patriť medzi opory prvých útokov, obaja prostredie v Slovane dobre poznajú. Tréner Říha okrem toho prezradil, že blízko k dohode je aj jedno zvučné meno zo zahraničia.

Príchodom Štěpánka je ale zrejmé, že mužstvo opustí Barry Brust. S určitosťou nebude v Slovane pokračovať Tomáš Starosta, ktorý sa dohodol na zmluve s Duklou Trenčín. „Rozhodoval som sa medzi Slovanom a Trenčínom, ale viac ma to ťahalo do Dukly. Stretol som sa s vedením, dohodli sme sa na podmienkach a som veľmi rád, že budem pôsobiť v Trenčíne,“ uviedol Starosta pre klubový web Dukly.

Viac informácií prinesieme čoskoro.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár