Návrat stratených synov, na lane aj zvučné meno

By  |  0 Komentárov


Tak ako vedenie Slovana sľúbilo, manažment skutočne pracuje na posilnení kádra zvučnými menami. Do bránky prišiel Jakub Štěpánek, 31-ročný rodák zo Vsetína. Český reprezentant, držiteľ titulu majstra sveta, odchytal v KHL necelé tri sezóny v „milionárskom“ Petrohrade, potom pôsobil v Čerepovci a Leve Praha.  Vlaňajšiu sezónu dokončil vo fínskom Lukko Rauma.

Na zmluve by sa mali čoskoro dohodnúť aj Lukáš Kašpar a Radek Smoleňák.  Obaja by mali patriť medzi opory prvých útokov, obaja prostredie v Slovane dobre poznajú. Tréner Říha okrem toho prezradil, že blízko k dohode je aj jedno zvučné meno zo zahraničia.

Príchodom Štěpánka je ale zrejmé, že mužstvo opustí Barry Brust. S určitosťou nebude v Slovane pokračovať Tomáš Starosta, ktorý sa dohodol na zmluve s Duklou Trenčín. „Rozhodoval som sa medzi Slovanom a Trenčínom, ale viac ma to ťahalo do Dukly. Stretol som sa s vedením, dohodli sme sa na podmienkach a som veľmi rád, že budem pôsobiť v Trenčíne,“ uviedol Starosta pre klubový web Dukly.

Viac informácií prinesieme čoskoro.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011