Slovan potvrdil príchod Maročana Mohu

By  |  0 Komentárov


To, o čom sme vás ako prví informovali už pred niekoľkými dňami, sa stalo skutočnosťou. Slovan sa na zmluve dohodol s marockým krídelníkom Mohom Rharsallom.

Moha podpísal so Slovanom zmluvu na 4 a pol roka, k mužstvu sa už pripojil na sústredení v Turecku. „Už počas jesene sme si uvedomovali, že potrebujeme zvýšiť kvalitu v krídelných priestoroch. Mohu sme sledovali počas posledných šiestich mesiacov, keď v silnej ukrajinskej lige pravidelne hrával a preukazoval rastúcu výkonnosť. Kvalitu dokumentoval aj štatistikami, strelil päť gólov a na ďalších šesť prihral. Je to typický krídelník, jeho veľkou devízou je rýchlosť, pričom môže nastúpiť na ľavom i pravom krídle. Má veľký potenciál zlepšovať sa aj smerom do budúcna,“ uviedol viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.
Moha začínal s futbalom v Španielsku, na jeseň bol hráčom Olimpiku Doneck, aktuálne šiesteho tímu ukrajinskej ligy. „Som veľmi šťastný, že som prišiel do Slovana Bratislava. Počas zimy som mal ponuky z ďalších troch tímov, no vybral som si Slovan. Je to najväčší slovenský klub s vysokými ambíciami. Oslovila ma aj vízia klubu i vidina nového štadióna, ktorý som si pozrel a na ktorom si túžim zahrať. Chcem pomôcť mužstvu a urobím všetko pre to, aby bol Slovan úspešný,“ povedal Moha po podpise zmluvy.

Za Olimpik Doneck odohral osemnásť z devätnástich ligových zápasov, v ktorých dosiahol päť gólov a šesť asistencií. Pravidelne nastupoval prevažne na pravom krídle, no dokázal plniť aj úlohy ľavého krídelníka. Moha má na konte aj jeden štart v marockom reprezentačnom výbere do 23 rokov.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011