Slovan s novým sponzorom a novými hráčmi, Zankovec by mal zostať

By  |  0 Komentárov


Hoci sa pozornosť fanúšikov hokeja sústreďuje na vrchol domácej súťaže a blížiace sa MS v Dánsku, v Slovane sa pracuje aj naďalej a klub sa už pripravuje na novú sezónu. Generálny manažér klubu Patrik Ziman po tlačovej konferencii sedem dní po skončení základnej časti prezradil, že onedlho bude môcť fanúšikom prezradiť niektoré novinky. Tou prvou je nový generálny partner, s ktorým Slovan podpísal zmluvu. „Meno vám ešte nepoviem, rešpektujeme druhú stranu a počkáme. Ale ešte nikdy v histórii nemal Slovan podpísanú dohodu s generálnym partnerom pred začiatkom sezóny. Znamená to, že po prvý raz budeme mať vyrovnaný rozpočet,“ prezradil Ziman a dodal: „Vyrovnaný rozpočet znamená, že nebude generovať dlhy.“ Slovan vďaka novému partnerovi vyplatil hráčom výplaty z minulej sezóny, zostáva už len jedna.

Fanúšikov okrem finančnej kondície zaujímajú aj nové posily, ktoré by mohli do Slovana prísť. Rovnako aj hráči, s ktorými Slovan ráta. „Diskusiu s hráčmi zo zahraničia, ktorí u nás pôsobili v uplynulej sezóne, by sme chceli začať na budúci týždeň. Máme záujem aj o nových, ale tu budeme musieť čakať, ako títo hráči zraeagujú aj na iné ponuky. Máme záujem napríklad o Patrika Rybára, ale aj Pauloviča z Nitry. Jeho dvojička Michal Krištof už podpísala zmluvu s niekým iným. Záujem máme aj o hráčov SR z U20,“ dodal Ziman. Záujem je aj o Marinčina, v belasom drese by manažment klubu videl aj Hrivíka, Pánika, či Jurča. V ich prípade však ide o otázku financií a ponuky. Na brankárskom poste by mal pokračovať Jakub Štěpánek, ktorý potvrdil, že bol dobrou kúpou.

Mužstvo by aj v ďalšej sezóne mal viesť Eduard Zankovec: „Áno, máme obojstranný záujem, aby pokračoval v tíme.“ Ziman ďalej potvrdil aj to, že Slovan bude chcieť aj v nasledujúcej sezóne využiť niektorých hráčov pomocou dvojcestnej zmluvy tak, aby títo hráči mohli štartovať aj v Tipsport Lige.

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011