Slovan vonku konečne zabral, z Chanty-Mansijska vezie všetky body

Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan Bratislava 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Góly: 43. Vitásek – 13. Hrnka (Skalický, Švarný), 39. Šerbatov (Genoway, Boychuk), 52. Řepík (Kašpar, Sersen), 59. Ebert
Rozhodcovia: Gamalej, Oskirko – Gordenko, Tomilov.
Jugra: Proskuriakov –Viklund, Lekomcev, Vitásek, Štajnoch, Nekolenko,Pogorišný, Pereťagin – V. Polák, Varfolomejev, Savinainen – Koroljov, A. Michejev, Pestuško – Kozlovskij,Kupcov, Beľajev – Šurakov, Iľjin, Ankudinov.
Slovan: Štěpánek – Sersen,Ebert, Després, Meszároš, Voráček, Švarný, Barker – Boychuk, Buchtele, Řepík – Viedenský, Genoway, Kašpar – Šerbatov, Skalický, Šťastný –Sádecký, Mikúš, Hrnka
Slovan bol v zápase po celý čas lepším tímom a s prehľadom si pripísal druhé víťazstvo v sezóne na ľade súpera. Vedúci gól strelil Hrnka, druhý Šerbatov. Domáci znížili v tretej tretine, ale Řepík potom vrátil Slovanu dvojgólový náskok. Domáci v závere zatlačili Slovan, jeden gól im neuznali arbitri po porade s videorozhodcom, napokon sa im však podarilo upraviť na 2:3. Posledné slovo však mal Ebert, ktorý do prázdnej bránky poistil víťazstvo Slovana.
Eduard Zankovec, tréner Slovana (hcslovan.sk): „Prvé dve tretiny sme hrali dobrý hokej, vytvárali si šance, ujali sa vedenia o dva góly. V tretej tretine sme si situáciu sami skomplikovali, prišli opäť zbytočné vylúčenia. Chlapci však záver duelu zvládli v defenzíve, pomohol nám aj výkon brankára.“