Slovan zostane pokope, v hre je možno iba jeden odchod

By  |  0 Komentárov


V stredu o polnoci skončil prestupový termín, kedy sa hráči Slovana mohli presunúť v rámci slovenskej či českej extraligy. Záujem o „belasých“ bol na rôznych frontoch, pred koncom uzávierky zmenili dres Michal Řepík a Tomáš Voráček (obaja Sparta Praha), Juraj Mikúš (HC Litvínov), už skôr sa do švajčiarskeho Langnau pobral Cam Barker.

Pred koncom prestupovej horúčky sa hovorilo o tom, že do Tipsport Ligy by mali ísť hráči ako Bačik, Sádecký, Hecl, Réway, Skalický, Meszároš a ďalší. Napokon však káder Slovana zostane pokope. Do konca sezóny zostávajú ešte dva zápasy a tie by mal odohrať ten káder, aký má momentálne tréner Eduard Zankovec k dispozícii. Prestupovať v rámci Európy sa môže ešte aj neskôr vo Švajčiarsku, či Fínsku, je preto možné, že ešte niekto predsa len odíde. Záujem klubov je predovšetkým o Zacha Boychuka.

Pomoc hráčov Slovana extraligovým klubom je však bezpredmetná. Ak by niekto z nich nastúpil počas olympijskej prestávky za iný klub, nemohol by byť Slovanu k dispozícii na posledné dva zápasy sezóny. A na tie klub počíta aj so všetkými hráčmi. Takže podobný scenár, aký sa udial v závere vlaňajšej sezóny, keď na záverečný zápas prišiel Medveščak Záhreb s dvanástimi hráčmi, sa opakovať nebude.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011