Slovanistky poznajú súperky v Lige majstrov

By  |  0 Komentárov


Futbalistky ŠK Slovan Bratislava už poznajú trojicu svojich súperiek na kvalifikačnom turnaji ženskej Ligy majstrov, ktorý sa uskutoční v dňoch 7.–13. augusta v Bratislave. Žreb v sídle UEFA vo švajčiarskom Nyone, ktorého sa osobne zúčastnil aj šéftréner ženského futbalu Slovana Bratislava Martin Masaryk, prisúdil slovanistkám v 5. skupine srbský Spartak Subotica, maďarský Ferencváros a moldavskú Agaristu. Na usporiadanie turnaja sú potrebné dva štadióny, v Bratislave sa bude hrať na novom Tehelnom Poli a na Pasienkoch. Dejiská jednotlivých zápasov síce ešte známe nie sú, no už teraz je isté, že belasé ženy sa v stredu 7. augusta postavia proti Ferencvárosu, v sobotu 10. augusta si zmerajú sily s favoritom skupiny Spartakom Subotica a v utorok 13. augusta s Agaristou.

Na žrebe sa osobne zúčastnil šéftréner ženského futbalu ŠK Slovan Bratislava Martin Masaryk.

„S výsledkom žrebu sme spokojní, mohli sme dostať aj oveľa ťažších súperov. Sme radi, že z druhého koša natrafíme práve na Ferencváros a z prvého na Suboticu, sú to veľmi kvalitní súperi, ale môžeme proti nim hrať. Moldavský protivník je pre nás síce veľkou neznámou, ale určite si o všetkých tímoch nájdeme čo najviac informácií a budeme sa snažiť čo najlepšie pripraviť. Boli by sme veľmi radi, ak by sme splnili náš cieľ, ktorým sú dve víťazstvá, a prípadne ešte pridali niečo navyše. Pred rokom sme boli pri žrebe až vo štvrtom výkonnostnom koši, čiže logicky sme dostali ťažšiu skupinu. Teraz sme sa posunuli do tretieho koša a všetci veríme, že sa ukážeme ešte v lepšom svetle než pred rokom. Nesmierne sa tešíme na ženskú Ligu majstrov v Bratislave,“ vyjadril sa o žrebe tréner belasých žien Martin Masaryk.

Tréner Martin Masaryk hodnotí žreb Ligy majstrov

Prinášame vám prvé reakcie šéftrénera ženského futbalu ŠK Slovan Bratislava Martina Masaryka na dnešný žreb Ligy majstrov, ktorého sa osobne zúčasnil. ⚽️🎬Ospravedlňte prosím slabšiu obrazovú a zvukovú kvalitu.

Zveřejnil(a) ŠK Slovan Bratislava ženy dne Pátek 21. června 2019

ZLOŽENIE SKUPINY 5

SPARTAK SUBOTICA (Srbsko)

FERENCVÁROS (Maďarsko)

SLOVAN BRATISLAVA (Slovensko)

AGARISTA-SS ANENII NOI (Moldavsko)


Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.