Belasí zdolali Ružomberok

Už v prvej minúte zápasu nechal Macíka vyniknúť Šporár. Ružomberok  vzápätí nebezpečne zahrozil po pravej strane Danielom, ale Šullu nedokázal vážnejšie ohroziť. Slovan bol útočnejší, Moha vysunul Čavriča, jeho strela skončila na pravej žrdi. Tempo zápasu trošku upadlo, až po polhodine hry Šporar z uhla preveril Macíka. V závere polčasu Čavrič našiel v pokutovom území Holmana, jeho pokus mieril tesne vedľa brány.

Slovan mohol hneď zo šatne otvoriť skóre. Šporar a ani Rabiu nedokázali prepasírovať loptu do siete. Už o minútu bol Čavrič úspešný, keď z uhla otvoril skóre. Krátko po vedúcom góle Slovana spravil chybu Rundič, po ktorej dobre zakončoval Gešnábel. Šulla belasých podržal. V 65. minúte Moha opečiatkoval brvno Macíkovej brány. Zápas sa dohrával, Slovan si udržal jednogólové vedenie, zdolal Ružomberok na domácom ihrisku aj siedmykrát v rade.

ŠK Slovan Bratislava: MFK Ružomberok 1:0 (0:0)

Góly: 49. Čavrič

Žlté karty:  Rundič – Maslo P.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Sekulić, Bajrić, Božikov, Rundič – de Kamps – Holman (83. Savičevič), Rabiu (72. Nono) – Čavrić (75. Hološko), Šporar, Moha.

MFK Ružomberok: Macík – Maslo P., Maslo J., Jonec – Daniel, Qose, Ľupták, Gál-Andrezly, Kupec (57. Pikk) – Gešnábel (80. Takáč), Haskič (66. Čapek)

Rozhodca: Hrčka – Bobko, Galo.

Diváci: 1080

 

Pridaj komentár