Druhá prehra Slovana s Piešťanmi v sezóne

BK Slovan – Piešťanské  Čajky 50:94 (8:27, 13:17, 13:25, 16:28)

BK Slovan v Dome športu nastúpil proti Čajkám z Piešťan. Tie v stredu nestačili na Adana Aski z Turecka, ktorým podľahli 62:87. Od prvej minúty na palubovke dominovali, rozhodli o osude stretnutia už v prvej štvrtine, ktorú vyhrali o 21 bodov. Slovan s nimi odohral vyrovnanú druhú štvrtinu, kde favoritovi vzdoroval. Polčas hostky vyhrali 44:21. V rovnakom duchu pokračoval zápas aj v druhom polčase. Piešťany využili skúsenosti reprezentantiek Slovenska v ich drese, vyhrali v Bratislave presvedčivo o 44 bodov. Čajky i Slovan si držali vysokú úspešnosť v premieňaní trestných hodoch. Slovanu v stretnutí padlo až šesť trojok. V zápase sa predstavilo na domácej strane viacero kadetiek, pre ktoré to bola obrovská škola. Naopak pre zranenie belasým chýbala Renáta Talajková.

Najlepšou strelkyňou na domácej strane bola s 18 bodmi Lenka Slezáriková, za Piešťany zaznamenala 19 bodov Mária Félixová.