Slovan v Moskve proti Dinamu neuspel

Slovan neodohral v Moskve proti Dinamu zlú prvú tretinu. Šance Jegliča, Taffea a dvakrát Lampera sa pýtali do brány. Domáci pohorzili Kuľjominom. V druehj tretine presne trafil Igumonov, v jej závere vyuužil presilovku Šipačov.Slovan nepremenil svoje šance, s Dinamom Moskva prehral 3:0, keď skóre zápasu uzavrel obranca Hietanen.

Dinamo Moskva- HC Slovan Bratislava: (0:0, 1:0, 3:0)

Góly: 23. Igumnov (Mironov, Brjukvin), 40. Šipačov (Kagarlickij, I. Makarov), 53. Hietanen (Kagarlickij, Šipačov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko  – Volkov, I. Nikulin, Mironov, Hietanen, Koivisto, Menšikov, Pepeljajev, J. Zajcev – Kagarlickij, Šipačov, Alexejev – Brjukvin, Igumnov, I. Makarov – Moisejev, Mozer, V. Kuljomin – Muranov, Jefremov, Babenko

HC Slovan Bratislava: Štěpánek – Sersen, Jánošík, Klok, Grman, Meszároš , Švarný, Bačik, Baranov – Červený, Taffe, Řepík – Lunter, Sukel‘, Lamper – Liška, C. Bailey, Jeglič – M. Sloboda, Chipchura, Hrnka

Rozhodcovia: Kuljov, Ščenjov – Antonov, Galimov, Vylúčenia: 4:3, Presilovky: 1:0, Oslabenia: 0:0