Triumf belasých s bronzovým leskom

Juniori Slovana v pondelok 20.3. odštartovali boj o tretie miesto. Prvé dva zápasy odohrali na ľade svojho súpera, kde dokázali Poprad dvakrát zdolať (3:4pp, 3:6) Hlavne ten druhý zápas dokázali otočiť vo svoj prospech v poslednej tretine. Do Bratislavy cestovali s mečbalom, ktorý v piatok po prehre 3:4 sn, napriek tomu, že v zápase viedli 3:1 nepremenili. Cieľ získať a oslavovať bronzovú medailu, sa belasým na domácom ľade nepodaril. Ani v druhom domácom stretnutí im nestačil dvojgólových náskok Aj tentokrát neuspeli v nájazdovej lotérii, keď prehrali 2:3sn. Tak ako Poprad tak Slovan na domácom ľade neuspel. Rozhodol až piaty vzájomný duel. Môj dom, môj hrad neplatilo ani do pätice, čo využil Slovan, ktorý po výhre 3:6 rozšíril zbierku kovov za ostatných päť rokov o ďalší.

Zápas číslo 5,

HK ŠKP Poprad – HC SLOVAN Bratislava 3:6 (1:2,1:3, 0:1)

Góly: Kundrík (Vašaš), Bednarčík (Toma), Krmenčík (Krempaský) – Okoličány (Kratochvíla), Urbánek (Liška), Baranov(Ševčík), Jaško (Bobál, Bílik), Liška (Stacho, Demo), Urbánek

Zápas číslo 4

HC SLOVAN Bratislava – HK ŠKP Poprad  2:3 sn (2:0,0:2, 0:0 – 0:1)

Góly: Vavroušek (Blodižár), Okoličány (Kratochvíla, Šimonič) – Paločko (Kremenčík, Václav), Brincko (Bednarčík, Bjalončík)

Rozhodujúci nájazd Bednarčík

Zápas číslo 3

HC SLOVAN Bratislava – HK ŠKP Poprad  3:4 sn (2:1,1:0, 0:2 – 0:1)

Góly: Puš (Jaško Bobál, Liška (Stacho, Urbánek), Baranov (Liška, Urbánek) – Paločko( Toma, Bednarčík), Paločko (Václav), Krmenčík (Bjalončík, Paločko)

Rozhodujúci nájazd Toma.

Zápas číslo 2,

HK ŠKP Poprad – HC SLOVAN Bratislava 3:6 (0:0, 2:0, 1:6)

Góly:Vašaš (Leško, Szücs), Olejník (Bednarčík), Mihalko (Danielčak, Vašaš)  – Kratochvíla (Okoličány, Fereta), Urbánek (Boldižár, Liška), 3:4 Vidovič (Kuzmín, Baranov) v oslabení, 3:5 Ševčík, 3:6 Okoličány (Kratochvíla)

Zápas číslo 1:

HK ŠKP Poprad – HC SLOVAN Bratislava 3:4 pp (2:2, 1:0, 0:1 – 0:1)

Góly: Bjalončík, Bjalončík (Václav, Martančík), Šeliga (Brincko, Pjecha) – Urbánek (Stacho, Demo),  Ševčík (Bílik, Vavrušek), Urbánek (Liška, Vidovič, Kuzmín (Stacho, Kratochvíla)

Pridaj komentár