Veľkou vôľou k obratu, k spokojnosti ale ešte niečo chýba (FOTO)

Slovan doma opäť nezvíťazil. S Ufou bol na pokraji prehry, hostia za pár sekúnd otočili jednogólovú stratu. Slovan mal veľmi dobré šance dostať sa do zápasu ešte na konci druhej tretiny, napokon to však prišlo v tej tretej. „Ukázali sme veľkú vôľu, takto musíme ísť ďalej,“ povedal kapitán Tomáš Surový. Slovanisti sa v tretej tretine nadýchli k naozaj výbornému výkonu. Potlesk na otvorenej scéne ich teda po záverečnom hvizde neminul aj napriek tomu, že v predĺžení ťahali za kratší koniec. „Hokej sa musel ľuďom páčiť, ale viem, že by sa im páčil ešte viac, keby sme vyhrali,“ doložil kapitán. Prvá tretina patrila hosťom a tí aj do druhej vleteli ako víchor. Dvoma zlepenými gólmi si vybudovali dvojgólový náskok a zdalo sa, že Slovan sa opäť vytrápi až do konca. V kabíne však cez prestávku pred posledným dejstvom prišiel impulz aj na domácej strane a hráči Ufy nevedeli, kam skôr skočiť. Slovan nielenže vyrovnal, ale mohol dokonale otočiť zápas.

Surovy

Bohužiaľ sa to nepodarilo ani v hre päť na päť, ani v presilovkách, ktoré tentokrát belasí hrali výborne. „Ufa je veľmi dobrý súper, my musíme rešpektovať ich silu. Ale mali sme hrať prvé dve tretiny lepšie aj my. Treba uznať, že v prvých dvoch tretinách držali taktovku, vrátili sme sa však do zápasu a remíza bola spravodlivá. Chceli sme rozhodnúť v riadnom hracom čase, škoda, že sme bod navyše nezískali my,“ banoval Surový. V hľadisku to vrelo necelé tri minúty pred koncom, keď dal Slovan gól, ktorý po porade s videorozhodcom nebol uznaný. „Rozhodca povedal, že bol rukou, my sme tvrdili, že sa puk odrazil od brankára. Ale pravidlá musia poznať rozhodcovia, takže neuznali ho a tým to skončilo.“ Belasých napokon „pochovalo“ oslabenie v predĺžení, po ktorom rozhodol Loginov, hlavy však musia mať hráči po takomto obrate a výkone v tretej tretine rozhodne hore. „Musíme brať veci pozitívne, ale nemôžeme s tým byť spokojní, keďže sme získali opäť iba bod. Je to určite povzbudením, ale stále to nie je to, čo by sme chceli,“ zakončil Tomáš Surový.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“210″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“SBA_UFA_9_2015″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

 

Pridaj komentár