Gélinas v Rögle s novou zmluvou

By  |  0 Komentárov


Na konci prestupového obdobia do Švédska zamierili Éric Gélinas. Kanadský obranca po pôsobení v Slovane dohrával sezónu v Rögle BK. Na severe Európy odohrať 10 zápasov, pripísal si päť bodov (2+3). Vedenie švédskeho klubu s robustným obrancom po skončení sezóny podpísalo novú dvojročnú zmluvu.

„V minulej sezóne som v klube strávil príliš málo času. Napriek tomu sa mi tu všetko páčilo. Som veľmi rád, že môžem pokračovať v klube,“ povedal pre oficiálny web Rögle BK, krátko po podpise zmluvy Éric Gélinas a pokračoval: „Pôsobenie vo Švédsku mi prinavrátila radosť z hry a opäť som si hokej užíval. Atmosféra na domácich zápasoch bola výborná. Sledujem ako sa náš tím posilňuje, teším sa na novú sezónu a verím, že fanúšikov svojou hrou potešíme“.

Do zostavy sa zapojil ihneď ako sa zotavil zo zranenie, pre ktoré vynechal posledné zápasy v drese Slovana. Pre svoju tvrdú a nebezpečnú strelu sa stal dôležitou súčasťou presilovky Rögle BK. „Sme veľmi radi že Éric súhlasil s dvojročnou zmluvou“, prezrádza športový riaditeľ klubu Chris Abbott a dodáva : „Gélinas k nám prišiel v závere sezóny, ale rýchlo ukázal, že je všestranný obranca. Má ideálny vek skúsenosti z NHL, jeho profesionálnym prístupom pomôže aj našim mladým hráčom, ktorí sa od neho môžu veľa naučiť.“

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.