Hokejbalistom sa darí, po štyroch kolách vedú tabuľku

By  |  0 Komentárov

3. kolo ZHbL 25.9.2016 10:00 (hokejbalové ihrisko Tematínska Petržalka)

HBT SLOVAN Bratislava – HBK ROCONABA Zohor 8:0 (0:0,3:0,5:0)

Góly: 22.Guba (Nemec), 28.Divald (Kozák), 29.Divald (Nemec,Kozák), 36.Lovaš (Post,Bekeš), 36.Lovaš (Bekeš), 39.Busai (Lovaš), 43.Divald (Nemec), 45.Večera (Rzavský)

SLOVAN: Brečka K. – Stopiak,Štefaňák – Jančovič,Večera Ma.- Bekeš,Post – Divald,Kozák,Nemec – Guba,Rzavský,Kemény – Sýkora,Busai,Lovaš – Šarmír,Chlpanová,Habšuda – Kresánek

Michal DROBNÝ (tréner HBT Slovan): „Zápas sme od úvodu mali pod kontrolou, k čomu nám pomohla aj presilová hra, žiaľ bez gólového efektu. Po bezgólovej prvej tretine som nabádal hráčov k zvýšenej aktivite pri streľbe a dôraze pred bránkoviskom súpera, čo sa nám čiastočne podarilo v druhej tretine, kde sme sa trikrát presadili aj gólovo. Do poslednej tretiny sme išli s jasným cieľom, čím skôr zvýšiť skóre a neinkasovať, čo sa nám aj podarilo. Do hry zasiahli aj hráči štvrtej formácie. Spokojný som s výsledkom aj predvedenou hrou, žiaľ nie s koncovkou a riešením herných situácii pri presilovkách. Na týchto veciach musíme popracovať.“

Patrik DIVALD (útočník, v zápase 3+0): „Po minulotýždňovej prehre sme do zápasu vstupovali s cieľom získať plný počet bodov a tak sme sa k tomu aj postavili. Napriek trochu nervóznej prevej tretine, kedy sa nám nedarilo úspešne zakončiť akcie sme neprestavali v aktivite. Vedeli sme, že potrebujeme streliť prvý gól a potom už to bude lepšie. Tak sa aj stalo a po otváracom góle sa dostavila taká herná pohoda a začalo nám to tam padať. Hrali sme zodpovedne vzadu, podržal nás brankár a útočníci premieňali šance o čom svedčí výsledok. Sezóna ešte len začala a tak je dôležité, aby sme ďalej na sebe pracovali, eliminovali chyby, ktoré robíme a ku každému zápasu pristupovali zodpovedne.“

Predohrávka 4. kola ZHbL 27.9.2016 21:00 (hokejbalové ihrisko Tematínska Petržalka)

HBT SLOVAN Bratislava – Devils Mamut 6:2 (1:1,4:1,1:0)

Góly: 8.Rzavský, 21.Stopiak (Nemec,Rzavský), 23.Škultéty (Kozák), 25.Sýkora Bruno (Večera Matúš), 29.Stopiak (Štefaňák), 31.Nemec (Stopiak) – 5.Vrablec, 27. Vrablec

SLOVAN: Brečka K. – Stopiak,Štefaňák – Čerňanský,Furek – Bekeš,Baláž – Post, Večera Ma. – Kozák,Škultéty,Nemec – Guba,Rzavský,Kemény – Sýkora,Busai,Runák – Šarmír,Habšuda,Lovaš

Michal DROBNÝ (tréner HBT Slovan): „V predohrávke kola sme nastúpili s cieľom potvrdiť body z víkendu. Prvá tretina bola vyrovnaná a o čom hovorí aj výsledok, za ktorého sa išlo do druhej tretiny, kde nás dva rýchle góly posadili na koňa a bolo jasné, že súper ktorý hral to čo sme od neho očakávali, postupne nášmu tempu nebude stíhať. Do tretej tretiny sme išli s trojgólovým vedením, ktoré sme si postrážili a pridali ešte jeden gól. Zápas nám však rovnako ako ten cez víkend ukázal medzery v koncovke a trošku nám viazne aj kolektívna kombinačná hra, na ktorú určite máme hráčov.“

1. SLOVAN 4. 20:10 9B
2. TRNAVA 2. 18:2 6B
3. HKL-M 2. 16:3 6B
4. IEPURII 2. 9:2 6B
5. APOLLO 3. 13:7 6B
6. JOKERIT JUN 3. 8:5 6B
7. FLYERS 3. 14:15 6B
8. FARMA 2. 17:6 5B