Január v podaní hokejistov Slovana

By  |  0 Komentárov

Január býva mesiacom, ktorý viacero športovcov nemá moc v láske. Začínajú počas neho zimné prípravy na jarnú časť. Niektorým sa sezóny v ňom preklápajú do svojej druhej polovice. Pri pohľade na vystúpenia Slovinistov môžeme  január označiť z hľadiska výsledkov našich hráčov a hráčok.ako úspešný.

ŠK Slovan

Futbalový Slovan začal so zimnou prípravou, v šatni sa objavilo viacero nových tvárí, niektorí v nej už chýbali. Ako prvý pribudol Holanďan de Kamps, ktorého postupne doplnili Scott, Pliatsikas Hrubeš a Kopičár. Definitívme v Slovane skončil Peltier, okrem neho do Maďarska prestúpil Karol Mészáros. Už v decembri klub oznámil že nepočíta ani s Erikom Čikošom, Dávidom Hudákom, Nicolasom Gorositom, Patrikom Sabom, Timotejom Záhumenským a Samuelom Štefánikom. Martina Krnáča belasí uvoľnili na hosťovanie do Sklaice, kde s stretne s ďalším bývalým Slovanistom Martinom Dobrotkom. Spolu s ním bude dres Záhorákov obliekať aj Hudák a Zahumenský. Štefánik sa stal Kolčákovým spoluhráčom v Podbeskidzie Bielsko-Biała.  Potešila aj informácia, podľa ktorej našlo vedenie spoločnú reč s fanúšikmi. Slovan zatiaľ odohral dva prípravné zápasy, v Turecku zdolal Inter Baku 2:0, doma nestačil na Sereď, ktorej podľahol 1:2.

DSCN2300

 HC Slovan 

Slovan začal stíhaciu jazdu na Medveščak a Minsk. Jej základy položil koncom decembra. V januári z deviatich zápasov iba tri prehral, aj to s TOP mužstvami celej ligy (SKA Petrohrad, Dynamo Moskva a Sibir Novosibirsk). Navyše s každým z nich odohral vyrovnanú partiu, od bodov ho delili detaily, ktoré rozhodli v jeho neprospech. Naopak dokázali domai porazil silný Jokerit, či zvládnuť  kľúčový duel s Medveščakom). V hráčskom kádri nastali zmeny, keď klub opustili LeBlanc, Paré a Kozák. V zápase s Novokuzneckom sezóna predčasne skončila pre Patrika Lužu, ktorý po jednom zo súbojov utrpel zlomeninu ruky. Patrik je smoliarom, nakoľko takto pred rokom, v zápase s  Dynamom Moskva tak isto po jednom zo súbojov prišiel o sezónu.

RihaHBT Slovan

Slovanisti v januári odštartovali odvetnú časť súťaže.  V troch vystúpeniach zaznamenali dve výhry a jednu prehru. Hlavne posledné dva zápasy belasým vyšli, keď dokázali svojím súperom nasúkať 14 gólov.

BK Slovan

Slovan odohral počas januára päť stretnutí. Mrzí prekvapujúca prehra s Cassoviou, potešili výhry v Banskej Bystrici, Poprade a doma so Šamorínom. Práve vďaka týmto triumfom si Slovan drží piatu priečku v tabuľke.

Juniori Slovana

Tí dvoma zápasmi zakončili základnú časť, kotrú vyhrali. V nadstavbovej časti odohrali až päť zápasov na ihriskách súperov. Po bilancii štyri výhry a jedna prehra im momentálne pred domácimi odvetami patrí  o skóre druhá priečka.

Tím mesiaca: HC Slovan Bratislava

Hviezdy mesiaca: Prvý útok Slovana

Zápasy mesiaca: HC Slovan –  Jokerit Helsinki, a HC Slovan – Medveščak Záhreb

Gól mesiaca: či bol najkrajší posúďte sami, ale mal cenu „zlata“, ale Václav Nedorost to trafil presne!

Prekvapenie mesiaca:

pozitívne – víťazná vlna hokejistov Slovana

negatívne – iba jeden gól do siete Serede v prípravnom zápase s týmto súperom

Prepadák mesiaca: nečakaná prehra basketbalistiek Slovana s Cassoivou 42:61

ŠK Slovan Bratislava 1-0-1  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 3:2

HC Slovan  5-1-0-3  (legenda: výhra – výhra po predĺžení alebo nájazdoch – prehra po predĺžení alebo nájazdoch- prehra), skóre 27:19

HBT Slovan 2-0-1  (legenda: výhra-prehra), skóre 17:9

BK Slovan 3-0-2  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 291:351

Juniori HC Slovan 6-0-1  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 31:18

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011