Najkrajší darček k narodeninám

By  |  0 Komentárov


Vedenie najúspešnejšieho slovenského klubu podpísalo novú zmluvu s Davidom Strelcom. Dĺžka nového kontraktu znie na päť rokov. Podpis zmluvy symbolicky pripadol na deň Davidových osemnástych narodenín, ku ktorým tak dostal vskutku skvelý darček.

David Strelec odmalička pôsobí v Slovane Bratislava, je odchovancom nášho klubu a patrí k najväčším talentom slovenského futbalu. Bližšie nám o sebe prezradil v našom rozhovore. Od leta 2018 trénuje s prvým tímom, za ktorý si zatiaľ pripísal osem štartov a dal v nich dva góly. Je súčasťou slovenskej reprezentácie do 21 rokov, kde si už tiež otvoril strelecký účet.

„Teším sa, že David Strelec zostáva súčasťou Slovana Bratislava aj v novej ére na Tehelnom poli. Jeho udržanie bolo pre nás jednou z priorít. Nebolo to jednoduché, pretože o jeho služby bol obrovský záujem zo strany zahraničných klubov a myslím si, že je to najväčší talent, aký má Slovensko v tejto vekovej kategórii. Podpis novej zmluvy vnímam ako významný signál pre fanúšikov, našu mládež i celú verejnosť. Pokiaľ má hráč z akadémie talent, kvalitu a chce na sebe pracovať, tak urobíme maximum, aby sme ho udržali a aby mohol v Slovane napredovať. Všetko je o kvalite. Nezáleží mi na tom, akej je hráč národnosti, ale akú má kvalitu a hlavne či je ochotný bojovať za naše farby. David má veľký talent, samozrejme, musí na sebe ešte tiež pracovať, a najmä prejavil túžbu nosiť dres Slovana Bratislava aj v ďalšej etape svojej kariéry, čo je pre mňa nesmierne dôležité. Verím, že takých talentov u nás vyrastie ešte niekoľko,“ povedal pre oficiálny web Slovana generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Meno Davida Strelca rezonuje aj na európskej futbalovej scéne a Slovan má aktuálne k dispozícii naozaj veľký talent. „O Davida sa zaujímalo viacero klubov, hovoríme o tímoch z prvej štvorky či päťky z anglickej alebo nemeckej ligy. Počas posledných troch – štyroch mesiacov sme vyvíjali maximálne úsilie, aby sme ho udržali v našom klube. Fakt, že David zostáva u nás, vnímam ako ukážku, že klub ide správnym smerom a ako veľký signál pre všetkých slovanistov. Verím, že fanúšikovia tento krok ocenia a naďalej nás budú skvele podporovať na novom Tehelnom poli,“ dodal Ivan Kmotrík ml.

Dátum podpisu novej zmluvy s Davidom pripadol práve na dnešok z dvoch dôvodov. Jeden je legislatívny, pretože hráč môže podpísať päťročnú zmluvu až po dovŕšení plnoletosti. No a druhý sa s tým prvým priamo spája – je to vhodný narodeninový darček pre nášho mladého hráča.

„Je to krásny darček k osemnástym narodeninám. Priznám sa, že som nečakal, že v takom mladom veku už budem hrať za prvý tím Slovana na Tehelnom poli. Novú päťročnú zmluvu vnímam ako vyjadrenie veľkej dôvery zo strany klubu, ktorú sa budem snažiť splatiť. Mám veľkú motiváciu bojovať o svoje miesto v zostave, i keď viem, že v silnej konkurencii to nebude jednoduché a nikto nemá nič isté. Dnes sa mi splnil jeden zo snov, a verím, že si v drese Slovana splním aj ďalšie sny a túžby. Pre mňa i celý tím je záväzkom podpora fanúšikov, pretože to, čo vďaka nim zažívame na Tehelnom poli, je niečo neskutočné,“ povedal David Strelec po podpise nového kontraktu a dodal:„Vnímam to aj ako signál pre ďalších hráčov z akadémie. Ak na sebe tvrdo pracujete, máte šancu dostať sa až do prvého tímu. Som pripravený dokázať, že mám na to, aby som sa presadil v prvom tíme Slovana Bratislava,“ uzavrel David Strelec. Pozorní fanúšikovia si všimnú, že David mal pri podpise zmluvy dres s číslom 15. Je to jeho obľúbené číslo, ktoré bude na drese nosiť od novej sezóny 2019/20.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011