Skalický zamieril do B.Bystrice, Hecl, Sádecký a Bačik do Trenčína

By  |  0 Komentárov


Napriek tomu, že sme vás vo štvrtok informovali o tom, že už žiaden hráč Slovana by nemal zmeniť dres pred záverečnými zápasmi sezóny, k niekoľkým zmenám predsa len prišlo. Do Banskej Bystrice odišiel útočník Pavol Skalický.  „S Julom Kovalom som bol v kontakte už dlhšie. Viac-menej to bolo už iba o tom, či ma Slovan pustí, alebo nie. Som rád, že sa to dohodlo a že som tu,“ povedal 22-ročný útočník pre klubový web „baranov“. Aktuálnemu majstrovi SR Skalický pomôže do konca aktuálneho ročníka.

Okrem Skalického bude hrať v Tipsport Lige, konkrétne v Trenčíne, trio Patrik Bačik, Marek Hecl a Boris Sádecký.  „Menovaní hráči majú v Slovane dvojcestný kontrakt so statusom striedavého štartu do extraligy, čo im na základe platného prestupového poriadku SZĽH umožní nastúpiť v drese Dukly a tiež na naše záverečné dva zápasy základnej časti KHL v Podolsku i doma s Minskom,” uviedol denník Nový Čas s odvolaním sa na vedenie klubu.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011