If you are like me you are a hard gainer. It is just impossible for you to grow muscle in a reasonable amount of time. What is the solution? Of course, your diet and training must be perfect. But what about the rest? Pray to the muscle gods? No, you might have to think about anabolic steroids. At musclebro.co you can find many reviews and valuable advice on how toget bigger and stronger.

Slovan po štvrtku opustia niekoľkí hráči

By  |  0 Komentárov


V utorok sme sa skontaktovali so športovým riaditeľom klubu Oldřichom Šteflom, ktorému sme položili pár otázok v súvislosti s odchodom niekoľkých hráčov. Na Slovensku a v Čechách končí 31. januára prestupový termín, záujem klubov o hráčov „belasých“ je verejne známy. Oldřich Štefl nás odkázal na marketingového riaditeľa Milana Vajdu, ktorý povedal: „Slovan musí mať na súpiske KHL minimálne 10 hráčov slovenskej národnosti, čo bez problémov splní. V tejto chvíli je istý iba odchod dvoch hráčov do slovenskej ligy, Luntera a Lampera, ďalší dvaja-traja majú súhlas klubu k ukončeniu kontraktov. Ich agenti a nové kluby však musia stihnúť potrebné administratívne kroky k zatvoreniu transferového okna k 31.1.2019, prípadne 15.2.2019. Zajtra budeme mať minimálne v dvoch prípadoch jasnejšie.“ K potvrdeným odchodom vydá klub stanovisko v stredu na klubovom webe.

Okrem Luntera a Lampera by mohli odísť Sersen, hovorí sa o záujem Liberca a aj Čiliak, ktorý už dlhšie koketuje s Brnom. Odísť by nemali Sukeľ a ani Grman, no 15. februára končí termín prestupov napríklad vo Švajčiarsku a tu je možné, že ešte niekto káder opustí.  „Na záverečných 7 zápasov základnej časti po 31. januári bude trénerom k dispozícii 20 až 23 hráčov, príklad Medveščaku Záhreb určite nehrozí. Dá sa povedať, že hlavným dôvodom všetkých odchodov je umožniť kvalitné predĺženie sezóny hráčom, ktorí majú veľké šance zabojovať o konečnú nomináciu na domáce MS. V tomto smere Slovan plní najmä svoju úlohu a poslanie voči reprezentácii, aj keď sa tým zároveň oslabuje do posledných zápasov klubovej sezóny. V nich však už reálne nebude môcť vylepšiť svoje súčasné postavenie v tabuľke,“ dodal Vajda.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.