Weiss možno príde, ale nie ten, o ktorom hovoril Hyballa

By  |  0 Komentárov

Počas zápasu ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda prebehlo medzi Jánom Kozákom ml. a Petrom Hyballom viacero narážok. Jedna z nich sa mala týkať aj samotného Jána Kozáka ml., ktorého by mal podľa trénera hostí nahradiť Vladimír Wies st..

Je možné, že takáto informácia sa z prostredia medzi lavičkami dostane aj medzi fanúšikov, preto vedenie klubu vydalo k tejto informácii jasné stanovisko.

„Dementujem tvrdenia o tom, že by mal Jána Kozáka ml. nahradiť Vladimír Weiss alebo akýkoľvek iný tréner. Nemáme záujem o iného trénera, keďže súčasný realizačný tím má moju plnú dôveru. Tréner DAC však má čiastočne pravdu. Skutočne máme záujem o Weissa, avšak o Vladimíra Weissa mladšieho v pozícii hráča. Neviem odkiaľ má tréner DAC takéto informácie a prečo má potrebu cez zápas takto provokovať nášho trénera. Každopádne, trénerovi DAC prajem všetko dobré k nedávnym narodeninám, snáď dnes dostal pekný darček,“ povedal pre klubový web generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.