Zápas s Besiktasom pre deti zadarmo

By  |  0 Komentárov

Už tento štvrtok sa pre ŠK Slovan začína skupinová fáza Európskej ligy. V nej o 21.00 privítajú Besiktas. Ako je známe, na základe rozhodnutia UEFA, voči ktorému sa klub odvolal, sa duel odohrá bez prítomnosti divákov. Definitívny verdikt odvolania bude známy v stredu.

Klub v každom prípade využije reglement UEFA, ktorý pre prípad zápasu za zatvorenými dverami umožňuje účasť deťom do 14 rokov. ŠK Slovan Bratislava na zápas pozýva deti základných škôl a futbalových klubov na celom Slovensku.

V príprade záujmu treba sa ovať na email deti@skslovan.com nahlásite názov školy a počet vstupeniek pre deti a pre doprovod. Z tejto emailovej adresy vám bude zaslané potvrdenie rezervácie. Zároveň prosíme o zaslanie telefonického kontaktu na koordinátora školy, ktorý bude zodpovedný za danú školu.
Nahlasovanie je možné najneskôr do stredy 18. septembra do 20:00.

Vstupné pre deti a doprovod (1 dospelá osoba na 10 detí) je voľné. Pokiaľ UEFA zmení verdikt, tak klub okamžite spustí predaj vstupeniek, no pre deti zo základných škôl a futbalových klubov bude naďalej platiť voľné vstupné a garancia zarezervovaných vstupeniek.

„Bez ohľadu na definitívny verdikt UEFA, ktorý očakávame až v stredu, sme sa rozhodli využiť všetky možnosti, ktoré nám poskytuje reglement v prípade zápasu bez prítomnosti divákov. UEFA nám v tomto prípade umožňuje účasť detí vo veku do 14 rokov.” „Preto sme už pozvali viaceré základné školy i futbalové kluby, pričom už evidujeme záujem a máme nahlásených necelých tisíc detí. Veríme, že školy i kluby z celého Slovenska pozitívne zareagujú na túto jedinečnú možnosť a deti si naživo pozrú náš prvý zápas v skupinovej fáze Európskej ligy,” vyhlásil pre klubový web marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.