V Slovane som šťastný, záujem zo zahraničia ma teší, vraví Dominik Greif

By  |  0 Komentárov

Proti Slavii Praha belasí v minulosti odohrali veľa kvalitných zápasov. Tentokrát si s Pražanmi zmerali sily v zápase o Pohár Ferdinanda Daučíka. Po výsledku 3:2 dvíhali už po druhýkrát nad hlavu tento pohár, kedže svojho súpera porazili aj vlani. Medzi najlepších hráčov zápasu patril Dominik Greif, ktorý svoje mužstvo viackrát v zápase podržal. „Zápas so Slaviou je derby zápas, prišlo veľa ľudí ( 5950 pozn. red.), bola to povinnosť dobre sa nachystať a podať dobrý výkon„, hovorí Dominik Greif a dodáva: „Pre nás to bola generálka na Ligu majstrov. Hrali sme v plnej zostave, všetci hráči sme pokope, náš výkon preto musel nejak vyzerať.“ Zápas mal slušnú úroveň, padlo veľa gólov, diváci si prišli na svoje.„Hralo sa v ťažkých podmienkach, trošku sme si zvykali na ihrisko, ktoré bolo vo štvrtok položené, inak v oboch polčasoch sa bolo na čo pozerať,“ myslí si brankár Slovana.

Zahraničné média píšu, že by Dominik Greifi mal prestúpiť do Porta, o čom svedčí aj tento článok z 30.6., kde sa uvádza, že by malo ísť o 4-ročný kontrakt, a čiastka za prestup sa pohybuje okolo 2 milióny EUR. O tom ako napokon dopadnú šumy okolo brankára belasých ukážu najbližšie dni. „Nejaký zahraničný klub sa o mňa zaujíma, každého hráča by to tešilo, ja nie som výnimka. Momentálne som hráčom Slovana, som tu spokojný a šťastný. Sústredím sa na Slovan a jeho pôsobenie v Lige majstrov. Chceme ísť krok po kroku, potvrdiť našu kvalitu, v zápase so Slaviou sa ukázalo, že sme proti tomuto silnému súperovi nezaostali„, uzatvára Dominik Greif.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.