Futsalový sviatok v Bratislave, Slovan chce postúpiť medzi elitu

By  |  0 Komentárov


V utorok sa v Bratislave začína futsalový sviatok. ŠK Slovan Bratislava futsal bude organizátorom Main round UEFA Futsal Cup-u, obdoby futbalovej Ligy majstrov.

Turnaj Ligy majstrov je na programe od utorka 10. októbra do piatka 13. októbra a uskutoční sa v bratislavskej HANT Aréne. O jedinú postupovú miestenku do tzv. Elite round si to rozdajú štyri mužstvá. Domácemu ŠK Slovan Bratislava futsal budú v boji o postup čeliť poľský tím Bielsko – Biala, holandský ´t Knooppunt a gruzínsky Georgians Tbilisi.

Na turnaji sa počas troch hracích dní stretnú súperi systémom každý s každým a najlepší tím postúpi do ďalšej fázy futsalovej Ligy majstrov. Hracími dňami sú utorok, streda a piatok. Prvý zápas je vždy na programe o 17.30 h, druhý o 20.00 h. ŠK Slovan futsal odohrá všetky svoje stretnutia v čase od 20.00 h.

VSTUPENKY

Fanúšikovia si budú môcť vstupenky zakúpiť priamo v HANT Aréne. Cena vstupenky na jeden hrací deň (vstupenka platná na oba zápasy) je 3 eurá.

Futsalisti Slovana vstúpili do ligovej súťaže dvoma vysokými víťazstvami, keď zdolali Levice 9:1 a v Nových Zámkoch vyhrali 8:0. Liga majstrov je pre nich veľmi dôležitá a radi by v nej zaspomínali na november 2015, keď v Elite round prilákali na Zimný štadión Ondreja Nepelu rekordnú návštevu 4500 divákov a zdolali Benficu Lisabon 5:4.

„Liga majstrov je pre nás v tejto sezóne najdôležitejšia zo všetkých súťaží. Chalani si prípravu odmakali, zaberali aj s kondičným trénerom a verím, že natrénované veci ukážu aj priamo v zápasoch. Veľmi dôležitý bude už prvý duel s poľským Bielsko – Biala, ten nám veľa napovie. Naším športovým cieľom je vyhrať skupinu a postúpiť. Popritom chceme do hľadiska prilákať fanúšikov, ktorí sa môžu tešiť na špičkový európsky futsal,“ povedal tréner ŠK Slovan Bratislava futsal Martin Rejžek.

Program Main round UEFA Futsal Cup-u v Bratislave:

Utorok 10. októbra:
17:30 Georgians Tbilisi – ´t Knooppunt
20:00 ŠK Slovan Bratislava futsal – Bielsko – Biala

Streda 11. októbra:
17:30 Bielsko – Biala – Georgians Tbilisi
20:00 ŠK Slovan Bratislava futsal – ´t Knooppunt

Piatok 13. októbra:
17:30 ´t Knooppunt – Bielsko Biala
20:00 Georgians Tbilisi – ŠK Slovan Bratislava futsal

Súpiska ŠK Slovan Bratislava futsal na Main round UEFA Futsal Cup-u:

Brankári: Mário Gašparovič, Marek Karpiak, Peter Brndiar
Hráči do poľa:  Marek Bahna, Marek Belaník, Peter Haľko, Matúš Kyjovský,  Peter Kozár, Richard Michalec, Martin Péchy, Dušan Rafaj, Gabriel Rick, Peter Serbin, Radim Záruba,  Adam Zdráhal, Martin Zdráhal

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Martin Rejžek
Asistent trénera a kondičný tréner: Ondrej Habaj
Vedúci mužstva: Martin Grendár ml.
Masér: Lukáš Vaňo
Lekár: Igor Blaško

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011