Preview: Avtomobilist Yekaterinburg – HC Slovan Bratislava

By  |  1 Komentár


Úvodný trojzápasový výjazd na klziskách súperov z východnej konferencie ukončia zverenci Vladimíra Orságha vo veľkomeste Jekaterinburg. Zápas začne vo štvrtok 6.9. o 16:00, tradične v priamom prenose na Sport 2.

 

Avtomoblist: 

Domáci patria túto sezónu nielen medzi čierne kone celej súťaže, ale aj medzi hlavných favoritov na záverečné kola playoff. Tímu trénera Andreja Martemjanova vyšiel vstup do sezóny, najskôr si poradili s Rigou 4:2 aby v druhom zápase ozbíjali o body CSKA Moskva po výhre 3:1. V tíme domácich len ťažko hladať slabiny na papieri. Najväčšia hviezda aj posila tímu Nigel Dawes dal vlani Slovanu hetrik ešte v drese Astany, Dan Sexton nám znepríjemnil nejeden súboj ešte v drese Nižnekamsku, no pamätný je ten vianočný.  Palebnú silu však majú rozloženú aj na celé tri útoky, Slovan bude čeliť Golyševovi, Parému, Kučerjavenkovi, Stephané Da Costovi, či Krikunovovi. Veľkou hviezdou je takisto jeden z najlepších a produktívnych bekov súťaže Nikita Tryamkin. V bráne sa opierajú o ostrieľaného Jakuba Kovářa, ktorému chrbát kryje Sochatsky.

KHL:

Avtomobilist – Dinamo Riga 4:2

Avtomobilist – CSKA Moskva 3:1

 

Slovan:

Ak sa v rámci KHL môže Slovan dnes oproti Yekaterinburgu niečím popýšiť sú to vzájomné zápasy. S výnimkou takmer šesťročného debaklu 8:1 majú belasí proti domácim skvelú bilanciu sedem výhier pri zvyšných troch prehrách.  Pre Slovan je to posledná možnosť pripísať si body na prvom tripe v sezóne, ak sa nestane, belasí napodobnia štart do vlaňajšej sezóny, kde v troch zápasoch odchádzali s nula bodmi a nelichotivým skóre 4:16. V poslednom zápase v Čeljabinsku sa namiesto ľahko zraneného Lampera predstavil Sukeľ, ktorý sa dostal do dvoch šancí, no gólovo nezakončil rovnako ako jeho spoluhráči. Sme zvedaví, či a aké zmeny v zostave vymyslí Vladimír Orságh.

Posledné vzájomné zápasy:

2015/16:

Slovan – Avtomobilist 4:3pp

Avtomobilist – Slovan 4:3

2016/17:

Avtomobilist- Slovan 1:4

Slovan – Avtomobilist 3:2pp

2017/18

Avtomobilist – Slovan 6:3

Slovan – Avtomobilist 4:5pp

 

 

 

 

1 Komentár

  1. Pingback: vioglichfu.7m.plindex.php?n=25

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011